Centrum dla psów

Centrum “Na sześciu łapach”

Centrum hotelowo-świetlicowe ‘Na sześciu łapach’ to miejsce które powstało z pasji, a przede wszystkim z miłości do zwierząt. Jest to dalszy ciąg naszej przygody z psami, która rozpoczęła się kilka lat temu od pomocy psom bezdomnym. Do tej pory zajmowaliśmy się odławianiem psów porzuconych oraz pracą z psami lękowymi w schroniskach i fundacjach.

Zdobyte doświadczenie, przekładamy na prace w naszym ośrodku dla zwierząt. Największą uwagę przykładamy do komfortu naszych gości, ponieważ zmiana otoczenia i brak właścicieli nie jest dla psa najłatwiejszym okresem. Staramy się w jak największym stopniu zapewnić naszym gościom warunki domowe, dla psów które lubią towarzystwo innych czworonogów przygotowaliśmy dużą sale oraz wybiegi na świeżym powietrzu. Dla gości lubiących spokój posiadamy specjalnie przygotowane pokoiki, w których będą mogli ze spokojem odpocząć od reszty towarzystwa. Każdemu z naszych podopiecznych codziennie zapewniamy spacer po okolicznych polach i lasach.

Współpraca z właścicielem jest dla nas bardzo ważną kwestią, to on przekazuje nam informację jaki jest jego przyjaciel, co lubi, na co musimy zwracać szczególną uwagę,  dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie umilić mu pobyt w naszym hotelu.

Hotel dla psów

Jest to miejsce w którym możecie Państwo zostawić pupila na czas swojego urlopu, podróży służbowej lub romantycznego wieczoru z drugą połówką. Nasz hotel to miejsce w którym zapewniamy warunki domowe, posiadamy duży wybieg z wieloma atrakcjami dla psów oraz sale dzienną w której Wasze i nasze czworonogi spędzają wspólnie dzień i noc, bawiąc się i rozrabiając. Nasi podopieczni są pod stałym nadzorem obsługi hotelowej, tak aby zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo podczas psiego szaleństwa.  Dodatkowo dla psów które potrzebują odrobiny spokoju przygotowaliśmy specjalne pokoiki, w których pupil jest w stanie odciąć się od psich towarzyszy. Każdy z naszych gości, codziennie, zabierany jest na spacer którego intensywność i długość dostosowujemy indywidualnie do możliwości psiaka.

 

Aby umieścić psiaka w naszych hotelu należy:

1. Zapoznać się z regulaminem świetlicy

2. Zadzwonić i umówić się na konkretny termin

3. Wypełnić Zgłoszenie do hotelu

4. Odesłać wypełnione zgłoszenie na adres mailowy: adam@naszesciulapach.pl

5. Dostarczyć do nas psiaka w ustalonym terminie

 

Zapraszamy wszystkich do wizyty przed umieszczeniem psa w hotelu, tak aby upewnić się że jest to miejsce odpowiednie oraz aby piesek poznał nas przed zostawieniem go w naszym centrum. Wizyty MUSZĄ być umawiane wcześniej – Na wybiegach mogą znajdować się pieski które gorzej radzą sobie z psimi kontaktami, a my nie chcemy ich narażać na niepotrzebny stres. 

 

Co należy przywieźć razem z psiakiem?

1. Książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem

2. Karmę

3. Kocyk z jego zapachem

( Nie przywozimy do hotelu zabawek ani legowisk – mogą zostać uszkodzone, a dodatkowo piesek może bronić swoich zasobów przed innymi czworonogami )

Świetlica dla psów

Jest to miejsce w którym piesek spędza kilka godzin dziennie, gdy jego właściciel jest w pracy albo na zakupach. Świetlica czynna jest w godzinach od 07:00 do 18:00, tak aby można było przywieźć psiaka jadąc, a odebrać wracając z pracy. Pomysł świetlicy jest odpowiedzią na aktualne czasy, w których pracujemy po 8 godzin, a kolejne dwie spędzamy w samochodzie. Zastosowanie świetlicy to świetne rozwiązanie przy psach z problemami lęku separacyjnego, które nie dają żyć sąsiadom podczas nieobecności właściciela. Dodatkowo dobrze sprawdza się przy psach lękowych które mają problemy z innymi psami – w świetlicy, pod okiem specjalistów, uczą się odpowiednich zachowań, bawią się i śpią.

 

Kontakt

ul. Na Dambnik 18

84-207 Bojano

Tel. 509-388-693

Email: adam@naszesciulapach.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *