https://naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/2021/01/Dominika-2-1-400x400.png

Dominika

Na Sześciu Łapach

Dominika od lat pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych, nie do zrobienia. Udowadnia że najważniejsze jest po prostu odpowiednie nastawienie i można zrobić wszystko. Jest autorką naszych najbardziej szalonych pomysłów, w tym otworzenia samego hotelu dla psów. Prywatnie jej pierwszym psem był szeryf naszego hotelu, mops Django, a jego pewność siebie do tej pory przyćmiewa nie jednego amstaffa. To właśnie od niego rozpoczęła się Dominiki podróż po psim świecie, do którego w 2018 dołączyła Bora. Czarna dama adoptowana ze schroniska w Dąbrówce.

Spacer o 4 rano na plaży? To właśnie jest styl Dominiki. Zajmuje się w dużej mierze psami w typie TTB, w tym pracuje z podopiecznymi Fundacji AST. Jednak trzeba na to uważać bo najchętniej to żadnego z nich by nie oddała do adopcji tylko zostawiła w naszym domu.
Ale.. jak to się mówi: Ze skrajności w skrajność. Dominika kocha również maltańczyki i ma świetne podejście do małych, czworonożnych przyjaciół.
https://naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/2021/08/hhhhhj-300x300.png
https://naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/2021/08/gdhd-300x300.png
W psim świecie, zdecydowanie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, w przeciągu ostatnich lat ukończyła kurs na Zoopsychologa, brała udział w licznych seminariach i konferencjach behawioralnych, nieustannie powiększając swoją wiedzę. Często pracuje z psami reaktywnymi, lękowymi i chorymi. Bo to ona najlepiej ogarnia u nas kwestie medyczne oraz dietetyczne.